Płetwy EX1

Klasyczna płetwa techniczna, w zupełnie nowej, zoptymalizowanej formie.

Duży ciąg i wysoka manewrowość

Odpowiednio dobrane wymiary płetwy zwiększają ciąg i ułatwiają manewrowanie.

Zaawansowany materiał

Materiał, z którego wykonana jest płetwa jest odporny i nie twardnieje w niskich temperaturach.

Miękka górna część kalosza

Miękki materiał w górnej części kalosza zapobiega przecieraniu suchego skafandra i poprawia komfort.

Trzy twardości do wyboru

Możesz wybrać spośród trzech twardości tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Duży ciąg i doskonała zwrotność

Jak wszyscy wiemy, duży ciąg jest bardzo ważny. Lecz doskonała manewrowość jest równie istotna. Zwłaszcza, gdy nurkujesz w ciasnych przestrzeniach.

Pióro płetwy EX1 jest szersze i nieco krótsze, łącząc wysoką efektywność z dużą precyzją manewrowania, zaś dopasowany kalosz zapewnia wygodę i perfekcyjnie przenosi siłę ze stopy na płetwę.

SZTYWNA
ŚREDNIA
MIĘKKA

Trzy sztywności płetwy.
Wybierz najlepszą dla siebie.


Płetwy EX1 dostępne są w trzech stopniach sztywności. Sztywniejsza płetwa dla lepszej manewrowości w ciasnych przestrzeniach, czy też miększa, odpowiednia do relaksujących nurkowań rekreacyjnych? Wybierz tę, która będzie najlepiej dopasowana do Twojego stylu pływania i nurkowań, jakie realizujesz.

Kalosz dopasowany jak rękawiczka

Spędziliśmy sporo czasu mierząc różne modele butów używanych zarówno z suchymi skafandrami, jak i z mokrymi piankami. W efekcie dopracowaliśmy wymiary i kształt kalosza by zapewnić maksymalną wygodę i zminimalizować luzy między butem a płetwą.

Doskonałe dopasowanie powoduje, że cała siła przekazywana jest efektywnie na pióro płetwy a każdy najdrobniejszy ruch stopy jest idealnie przenoszony, co w ogromnym stopniu poprawia manewrowość.

Dwufazowy wtrysk dla lepszego komfortu


By poprawić wygodę i precyzję manewrowania, przy produkcji płetwy zastosowaliśmy zaawansowaną dwufazową technikę wtrysku. Górna część kalosza wykonana jest z miększego materiału, w odczuwalny sposób poprawiając ułożenie płetwy.

Zawsze ta sama sztywność. Niezależnie od temperatury.


Płetwy wykonane z klasycznej gumy mogą zmieniać swoje parametry w zależności od temperatury. W ciepłej wodzie będą miększe, a w zimnej sztywniejsze. To tak, jakbyś ciągle nurkował w innych płetwach. By tego uniknąć, płetwy EX1 zostały wykonane z zaawansowanego elastomeru, którego sztywność nie zmienia się nawet w skrajnych temperaturach. Dzięki temu zwrotność i ciąg zawsze są dokładnie takie same.

Tutaj kupisz
płetwy EX1:

Sklepy

Znajdź sklep w pobliżu.

Wybierz kraj

pokaż–