Płetwy EX1

Klasyczna płetwa techniczna, w zupełnie nowej, zoptymalizowanej formie.

FINS
Klasyczna forma.
Zdecydowanie udoskonalona.
Zoptymalizowany kształt, nowoczesne materiały i zaawansowane technologie wtrysku pozwoliły nam poprawić klasyczny design płetwy technicznej i osiągnąć zupełnie nowy poziom efektywności, wygody i precyzji manewrowania.

Duży ciąg i doskonała zwrotność

Jak wszyscy wiemy, duży ciąg jest bardzo ważny. Lecz doskonała manewrowość jest równie istotna. Zwłaszcza gdy nurkujesz w ciasnych przestrzeniach.

Pióro płetwy EX1 jest szersze i nieco krótsze, łacząc wysoką efektywność z dużą precyzją manewrowania, zaś dopasowany kalosz zapewnia wygodę i perfekcyjnie przenosi siłę
ze stopy na płetwę.

Trzy sztywności płetwy.
Wybierz najlepszą dla siebie.

Płetwy EX1 dostępne są w trzech stopniach sztywności. Sztywniejsza płetwa dla lepszej manewrowości w ciasnych przestrzeniach, czy też miększa, odpowiednia do relaksujących nurkowań rekreacyjnych? Wybierz tę, która będzie najlepiej dopasowana do Twojego stylu pływania i nurkowań, jakie realizujesz.
fins_image
SZTYWNA
ŚREDNIA
MIĘKKA
SZTYWNA
Idealny wybór dla tych, którzy nie uznają żadnych kompromisów.

Ta bardzo sztywna płetwa wymaga dobrej techniki, w zamian oferując doskonałą precyzję manewrowania, błyskawiczną reakcję i potężny ciąg.
ŚREDNIA
Najlepszy wybór dla większości płetwonurków.

Oferuje bardzo dobrą manewrowość w połączeniu z wysoką efektywnoscią, przydatną zwłaszcza przy pływaniu na długich dystansach.
MIĘKKA
Doskonała płetwa dla początkujących nurków i do nurkowań rekreacyjnych.

Dedykowana dla tych nurków, którzy pływają zarówno kraulem jak i żabką, a chcą skorzystać z zalet płetw technicznych.

Kalosz dopasowany jak rękawiczka

Spędziliśmy sporo czasu mierząc różne modele butów używanych zarówno z suchymi skafandrami, jak i z mokrymi piankami. W efekcie dopracowaliśmy wymiary i kształt kalosza by zapewnić maksymalną wygodę i zminimalizować luzy między butem a płetwą.

Doskonałe dopasowanie powoduje, że cała siła przekazywana jest efektywnie na pióro płetwy a każdy najdrobniejszy ruch stopy jest idealnie przenoszony, co w ogromnym stopniu poprawia manewrowość.

Dwufazowy wtrysk dla lepszego komfortu

By poprawić wygodę i precyzję manewrowania, przy produkcji płetwy zastosowaliśmy zaawansowaną dwufazową technikę wtrysku. Górna część kalosza wykonana jest z miększego materiału, w odczuwalny sposób poprawiając ułożenie płetwy.
fin

Zawsze ta sama sztywność. Niezależnie od temperatury.

Płetwy wykonane z klasycznej gumy mogą zmieniać swoje parametry w zależności od temperatury. W ciepłej wodzie będą miększe a w zimnej szywniejsze. To tak, jakbyś ciągle nurkował w innych płetwach. By tego uniknąć, płetwy EX1 zostały wykonane z zaawansowanego elastomeru, którego sztywność nie zmienia się nawet w skrajnych temperaturach. Dzięki temu zwrotność i ciąg zawsze są dokładnie takie same.
30oC
4oC
temperature
Tutaj kupisz ten produkt
Tutaj kupisz
płetwy EX1:
Znajdź sklep w pobliżu.
Wybierz kraj: