Unikalna wyściółka 3D Mesh o neutralnej pływalności

Wyściółka 3D Mesh zapewnia doskonały komfort i tę samą miękkość na każdej głębokości.

W przeciwieństwie do wyściółek z pianki, 3D Mesh nie kompresuje się pod wpływem ciśnienia. Co to oznacza? 3D Mesh nie ma dodatniej pływalności. Nie potrzebujesz więc dodatkowego balastu, by zanurzyć komplet wyściółek.

Solidne, dwuczęściowe kieszenie balastowe

Uprząż dostarczana jest wraz z dwuczęściowymi kieszeniami balastowymi, w których balast umieszcza się w wyjmowalnych zasobnikach.

Takie kieszenie balastowe mają same zalety: ryzyko nieprzewidzianej utraty balastu jest zdecydowanie mniejsze, niż przy standardowych kieszeniach a balast łatwiej jest przenosić. Podczas wchodzenia na łódź możesz go bezpiecznie wyjąć i podać obsłudze.

Wybierz płytę aluminiową lub ze stali kwasoodpornej

Uprzaż możesz zamówić zarówno w wersji z płytą aluminiową, która sprawdzi się idealnie, jeśli często podróżujesz, jak i z płytą stalową, pozwalającą zmniejszyć ilość potrzebnego balastu.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, masz pewność że płyta wykonana będzie z doskonałego materiału a jej wszystkie krawędzie są sfazowane pod kątem 45 stopni przy pomocy precyzyjnej maszyny CNC.

Odpowiednio sztywna taśma

W uprzęży zastosowaliśmy sztywną taśmę, która bardzo ułatwia zakładanie zestawu.

Taśma wykonana jest z poliamidu - tworzywa całkowicie odpornego na wodę, w tym również morską.

Poliamidy są tworzywami bardzo odpornymi na ścieranie, dzięki czemu trwałość uprzęży jest zdecydowanie większa, niż wykonanych z gorszych materiałów.

Solidne, spawane D-Ringi 6mm

Uprząż wyposażyliśmy w bardzo solidne D-Ringi wykonane z kwasoodpornej stali o przekroju 6 mm, których końce zostały zespawane a sam spaw wypolerowany na gładko.

Takie D-Ringi w żadnym wypadku nie odkształcą się, nawet podczas skoku z przypiętymi butlami stage.